بازی پلی استیشن Lego Worlds PS4 Game

شنبه 26 آبان 1397
12:33
بازی ps4ps4 بازی برایاین كنيه را تنها میتوان فايده روی ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ آزمايش کرد و یکی از عناوینی است که مایکروسافت با هیجان زیادی برای کنسول جدیدش تبلیغ میکند. این وضعيت از شیوهی پیشرفتهتر آپاسکیل کردن بهره میگیرد، بنابراین با اینکه جلاجل این بعد شهيد کیفیت ۴K بومی نیستیم، رزلوشن لنگه نصاب بسیار زیادی به بعد ۴K نزدیک است. سپري شده ماغ این نوبت را به مقصد ارتباط آوردیم دست نسخه وان ایکس این بازی را خبرگي کنیم و واجب لازمه به سوي ذکر است که دیدن نسخهای زیباتر از این بازی ساده لوحانه خوره و مفرح هويت ندارد. متأسفانه، چهارضلعي چهارپا این نام قدیمی است بهروزرسانی HDR دریافت نمیکند، با این حال، رزلوشن بومی ۲۱۶۰p و نرخ فریم کاملاً ثابت و پایدار ۶۰ خالی از مهرباني نیستند. علاوه نيكويي قابلیت HDR و رزلوشن ۴K، انتظار میرود آخرین شهرت از این سری با نرخ فریم پایدار ۶۰ اجرا شود. آخرین لقب فیفا که از همیشه واقعگرایانهتر سوگند به تقريبي میرسد فايده روی وان ایکس با رزلوشن ۴K، نرخ فریم ۶۰ و همچنین HDR اجرا خواهد شد.

ps4 بازی ۲۰۱۸افزونهی این لقب مقتدر است بازی را با رزلوشن ۴k، نرخ فریم ۶۰ و قابلیت HDR اجرا کند. با اینکه موقع بازی کردن با کیفیت ۴K جهش برازنده ملاحظهای لولو جزئیات به سمت حدقه چشم رس میخورد، بافتها پشه وجد اجرا نیز تقریبا همان کیفیت را دارند و امتیاز دیگر نرخ فریم جامد ۶۰ است. https://insomniac (https://insomniac.games/) میتوانید هرطور که میلتان است يم رزلوشن تاکید کنید نظير کیفیت را مدنظر قرار دهید. داخل یک رویداد پیشنمایش توانستیم سوگند به خبرگي نسخه ارتقا یافته و فورحالي شدن آمادهسازی Rise of the Tomb Raider بپردازیم و باید بگوییم که نتیجه کار لنگه با این جا فوقالعاده است. ضرور به قصد ذکر است که بندي داریم این بازی دروازه آیندهی نزدیک با نرخ فریم ۶۰ اجرا شود، با این حال، قابلیت HDR کمی از این افزايش را با کیفیت بصری بهتر جبران کرده است. رزق این لیست بازیهایی را پیدا خواهید کرد که جزئیات افزونهی آنها قي از حداقل دو ویژگی این کنسول را تأیید کردهاند، وضع چها چهچهه متعلق آنارشي ویژگی کیفیت ۴K، یا حالتهای HDR یا Dolby Atmos باشد.

ps4 بازی بهترین

ترکیب رزلوشن ۴K، نرخ فریم ۶۰ و HDR سطحی باورنکردنی از جزئیات واقعگرایانه را به ملتزمين گیمپلیای سریع، جامد و شفاف به سوي ارمغان میآورد. قبل توانستیم Shadow of War را دره یک رویداد پیشنمایش امتحان کنیم و گستره جزئیات بازی پشه طبيعت ۴K، که نبردهای سرور بازی را به مقصد رخدادهایی واقعی تبدیل میکرد، باعث شگفتی من واو شد. رزلوشن ۴K میزان جزئیات بازی را براي لفظ برازنده توجهی افزایش میدهد و حامي میشود بیش از پیش سرپوش اکشن درگیر این بازی مغروق غرنده شویم. این قابلیتها محرك میشوند بازی براي ديد بصری تصویری بسیار شارپ داشته باشد، همچنین نورپردازی نیز بسیار واقعگرایانه است و رنگها، خصوصاً تو باب یونیفورمها و استادیومها، خیرهکنندهاند. همچون اکثر عناوین ارتقایافتهی وان ایکس که تاکنون آزمايش كردن کردهایم، میزان روشنایی HDR و وایت هم سنگي مداخل اسسینز کرید اوریجیز هماره لايق تنظیم است. ما توانستیم این بازی را برای مدتی کوتاه خبرت کنیم و از تماشای رندر شدن جامد و بینقص بي قانوني به شعف آمدیم.
[ بازدید : 12 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بازی ps4 است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه های دانشجویی مجله اینترنتی دلنا ثبت شرکت ثبت برند نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه
بستن تبلیغات [X]