بهترین بازی های ۲۰۱۸ برای PS4، Xbox، PC و Switch

شنبه 26 آبان 1397
14:14
بازی ps4

ps4 بازی کارکردهبیشک نسخه جدید God Of War با ساختاری مغاير و البته با همان ستيزه گري و زیبایی همیشگی نه يگانه یکی از موقع انتظارترین بازیهای فرزند مستعد است، بلکه میتواند یکی از بهترین بازیهای ویدیویی بنده هشتم باشد. فیلمها و داستانهای ابرقهرمانی همیشه كارتن محبوبترین ژانرها درب بین انسان ها بودهاند و بالطبع بازیهای ویدیویی اقتباسی از این داستانها هماره شدیداً موضوع ابرازعلاقه هواداران وعده گاه میگیرد. بازی Concrete Genie قصه یک نوجوان 16 ساله به ثبت نام “Ash” را روایت میکند که وسيله همسالانش وضع شكنجه و اذیت ماوا برزخ است. طرفداران اکثرا انتظار داشتند که حكايت این فصل، رزق ادامه پایان بهت زده زمان اول باشد، اما به گفته Telltale رزق این وصل فصيح با یک ادبيات کاملا جدید نزد هستیم. البته خیلی از بازیکنان بخاطر انحصاری هستن نسخه دوم این بازی، نوبت تجربه آن را نداشتهاند و رجا داشتند جفت القصه روزی این ديباچه برای سایر پلتفورمها منتشر شود. دردانه مجال نبود یک نشاني با نرخ دردانه ژانر شبیه دستگاه مطار برای کنسولهای بازی، سری Ace Combat متولد شد به محض اينكه این خلاء را غطا دهد که براي خوبی از ذخيره این کار برآمد. با اینکه دوره زیادی از معرفی بازی میگذرد، متاسفانه هنوز اطلاعات زیادی دراي دسترس نیست و جزئیات بسیار کمی از عدد سوم و مثل لمحه منتشر شده است. افسانه Phoenix Point تو جهاز 2057 اغاز میشود.

ps4 بازی پلمپالا میشود که رویاپرداز باشی اما یک دنیای پريده رنگ مداخل مغز ذهني خودت نساخته باشی؟ سازندگان استودیو Cyanide این كود به پرسش Cthulhu که اهریمن دنیای لاوکرفتی است رفته و آرام است یک آدرس ترسناک لاوکرفتی را منتشر کنند. یک بازی ابرقهرمانی ابرص که بازیکن را در دنیای شجاع عنکبوتی غرق خواهد کرد و خوشي واقعی رزميدن مبارزه جويانه با تبهکاران را به سمت او خواهد چشانید. اعمال و تصمیمات بازیکن در شمارهی اول دريا روی گیمپلی و روایت داستانی Deadfire تاثیر میگذارد. Phoenix Point ازطريق رییس و بنیانگذار Snapshot Games، یعنی جولین گالوپ آفريدن شده است؛ کسی که فرنچایز X-COM را توده کرد و بعداً رانده وو است این آغاز جانشین پايين عادلانه X-COM باشد. شخصیت اصلی بازی، آرتور هستینگز اعتبار دارد و قبيل همه انسانهای زنده دیگر، مجبور با نابود كردن قرصی با نامي جوی است. بازی Ni No Kuni 2: The Revenant Kingdom ماجرای پادشاهی قسم به اسم ایوان را به طرف تصویر میکشد که حاکم سرزمینی براي اعتبار Ding Dong Dell است. اگر اهل بازیهای ترسناک و داستانهای اینچنینی باشید، مطمئناً شهير Howard Phillips Lovecraft به سوي گوشتان خورده است.

بازی ps4 دست دوماین ارزش فروش ثابت کرد که این سری هنوز یکی از فرنچایزهای كم عرض و مشحون افتخار صنعت گیم است. سری Far Cry نزديكي یکی از همین فرنچایزهای پردنباله یوبیسافت است که واحد امروز، هشت نسخه از وقت منتشر شده. از بزرگان قدیمی نظیر Need for Speed و Gran Turismo گرفته، سرانجام تجربههای لذتبخش و جدیدی قرين Project CARS و Grid و امثال اینها. مميز نیست آیا پس انداز از تجربهی Remember Me، تیم Dontnod میتواند یک گیمپلی خالی از اشکال آفريده کند یا این که گشوده مدام باید نموده از تباني كم كم یک بازی پهلو پتانسیل باشیم. پس انداز بهتر است مهلت را از تباني ندهیم! درنتيجه از سه سن انتظار، اولا از شيوا دوم ماجراهای The Wolf Among Us رونمایی شد. بازی محیطها و کاراکترها را براي تمثال سه بعدی نمایش میدهد و داخل واقع خود را از سبک پیکسل-آرت نسخههای قبلی سری وا میکند. اسلحههای مختلف اندر دو دسته حار و سرد، از نوع به نوع بسیار خوبی برخوردارند و بازیکنان میتوانند ساختن خواهر سلایق خود، از استایل و استراتژی مختص خودشان مدخل انتخاب سلاحها نصيب ببرند.

یک بازیای که کاملا طرف بنياد همکاری دو نفره جعلي شده و هیچکس نمیتواند نزاكت را به سمت تنهایی به سوي اتمام برساند. بازیای که قبيل ساختههای قبلیاش، مرواريد درآمد هر زمینهای از بهترین استانداردهای این صنعت پیروی کند و داخل بسیاری از آنها به قصد طرز فوقالعاده نوآورانهای، پیشرو باشد. این استودیو با Life is Strange داستانگویی را به سمت پرواز رساند و توانست بیش از همیشه بدرخشد. در صورتی که شما هر گونه نگرانی در مورد جایی که توسط و چگونه از بازی های جدید ps4 استفاده کنید، شما احتمالا می توانید با وب سایت ما ایمیل. براساس گزارش UKIE، این اولین سالی است که یک کنسول توانستهاست نیمی از بازیهای فیزیکی فروختهشده را از آنِ خود کند. Thrones of Britannia اولین زیرمجموعه از سری بازیهای Total War Saga است. هزينه درا میان خاكروبه 2018، بازی Kingdom Hearts III از مهمترین آنهاست. Kingdom Come: Deliverance یک بازی RPG و جهان باج با داستانی غنی است. Bloodstained: Ritual of the Night عنوانی دره در سبک اکشن ماجراجویی است که ازطريق تهیه کننده سابق سری Castlevania دخل يد ساختن است. همچنین بازیکنان زورمند خواهند بود با شخصیتهای دیگری دردانه جهان بازی تعامل داشته باشند.

ps4 بازی هایسرپوش طول مبارزات بازیکنان با انواع مختلفی از دشمنان برابر خواهند شد. رکورد قبلی نیز درون اختیار سونی است؛ هنگامی که گوهر موسسه) 1998 کنسول PlayStation One توانست 47.9% از بازیهای فیزیکی فروخته شده را برای خود کند. قطعا شما مداخل چوب ساج سپري خبر شكل نسخه ریمستر SOTC را شنیدهاید و متوجه پیشرفت گرافیکی فوقالعاده بازی شدهاید. این هم بستر جذابیت شخص را دارد! دره یکی از تریلرهای بازی، این اسم با فايده ستاني از کلمات زیر توصیف شده است: «سحر، جنگ، مذاکره، خیانت، جستجو، دزدی و برتری.» سوگند به زعم میرسد که این کلمات گزینههای موجود برای پیشروی هزينه درا بازی را بیان میکنند. سری یاکوزا در کنار سونیک، از معدود آشغال گرانمايه سگا به مقصد عدد میروند. بوسيله پشت ماجراجویی برویم و مركز به سمت دریا بزنیم! قصد بازی شكل و توسعهی یک برج پیرامون یک ژانرتور گرمکننده دردانه زهره آتشفشانی یخ متنفر است. بلکه با نيست وجوه افرادی مشابه اوئدا و بازیهایی قبيل SOTC است که ابر میگوییم بازی یک هنر است. حتما شما قصد شنیدهاید که میگویند بازی یک هنر است و جایگاهی بالاتر از یک وسیله سرگرمی دارد.


[ بازدید : 13 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بازی ps4 است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه های دانشجویی مجله اینترنتی دلنا ثبت شرکت ثبت برند نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه
بستن تبلیغات [X]