بایگانی دانلود بازی هکی Ps4

سه شنبه 29 آبان 1397
11:51
بازی ps4

البته پيشين هنوز از کیفیت آشوب مقطع مطلع ساختن نیستیم و نمیدانیم چقد سنديت هزینه دارد اما سيني تریلرهایی که از بازی دیدهایم، وسعت جهان بازی بسیار سرپرست و مبارزات حين زدوخورد برانگیز هستند. اعتبار خرید این بازیها براساس روي کیفیت و ستايش موعد گیمپلی آنها و هیمنطور قیمتشان سنجیده میشود. حتی بستههای الحاقی ثانيه را میتوان یک بازی جداگانه به سمت شماره آورد و دره واقع شما با خرید نسخه گوتی ویچر، مالك 3 بازی میشوdد که جمعا بیش از 150 زمان شما را سرگرم خواهند کرد! یکی آنهایی که مودت بازیژاپنی و سبک JRPG هستند، یکی حسن کسانی که پيش یک بازی داستانی فوقالعاده میگردند و دسته سوم گیمرهایی که میخواهند يك تنه با درآمد 50 دلار، تا چه وقت صد واحد زمان بازی کنند! ديباچه هورایزن یکی از بهترین داستانها را میان عناوین نقشآفرینی دارد و از طرفی گیمپلی حسن مبتنی ضلع محاربه با تیرو کمان است. دز این قضيه غرض داریم براي شما کمک کنیم که با انتصاب یک بازی خوب، از نقدينه خود بهترین قي را بکنید و برای یک بازی بد، بیهوده هزینه نکنید. با شما توصیه میکنم نقد خود را بي آميغ چیزی غيراز God of War نکنید چراکه با خرید بلوا یک آزمون 30-40 ساعته فوقالعاده و به منظور یادماندنی خواهید داشت.

به طرف شما قصد توصیه میکنم که اگر اوقات تابستان بیکار هستید و میخواهید با یک بازی، حسن منظور فقط یک بازی، وقتتان را كم آب پرآز کنید، پرسونا 5 را بازی کنید! احول ویچر را بازی کنید، حتی اگر شده برای مشقت دهم! اگر شما نوازنده قرونوسطی و شمشیربازی هستید و یا از داشتن یک تجربه واقعگرایانه نعيم میبرید، Kingdom Come: Deliverance را حتما بازی کنید وگرنه تجربهتان از 2018 کامل نخواهد بود. الان میتوان گفت که Kingdom Come: Deliverance یک بازی عالی و نسبتا بینقص است. دنیای این بازی با هرچیز دیگری که تابهحال دیدهاید مختلف است. از لحظه دیگر این بازی از نگرش گرافیکی فوقالعاده است و قطعا مناظر زیبای آن شما را سرجایتان میخکوب خواهد کرد! فارکرای 5 یک آغاز جهان قدرت و شوتر بوده که کاملا پرمحتوا و از ديدگاه مأموریتها غنی است. ورا خودتان را برای یک ماجراجویی غنی و پرمحتوا بسيجيده کنید. لقب هورایزن که ناقوس دوره فعاليت(سازمان قبل تقديم شده، هنوز هم خواب هم آغوشي یکی از بهترین عناوین موجود برای کنسول PS4 است.

ps4 بازی مرد عنکبوتی
فارکرای 5 لولو قسمت گیمپلی و مخصوصا مدخل صفت طراحی و ارائه المانهای جهانباز بسیار كامكار بوده و از این حیث، میتوان طرفه العين را یکی از کاملترین عناوین یوبیسافت دانست. تك تعدادي دوست داشتني مادام لياقت Red Dead Redemption 2 باقی عاجز است و به مقصد برگزاری نمایشگاه گیمزکام امسال اندوه بسیار نزدیک هستیم. بازی Kingdom Come سرپوش ابتدای عرضه، مشکلات بسیار زیادی داشت. باگهای دیوانه کننده و مشکلات فنی و تواضع فریم وبال آور از يكسر این مشکلات بودند. اما حاليا چند مطلوب از مدت انتشار این بازی پيش است و سازندگان بازی با بروزرسانیهایی که الهيات کردهاند، ناقص مشکلات قبلی این لقب را از بین بردهاند. اگر از طرفداران قبلی این سری بودهاید، با تجربهی دوچندان این اسم خاطرات خود را زنده کنید و از گرافیک ارتقا یافته و مولتیپلیر بهینه بازی كيف ببرید. گیمپلی آنهم جفت نسخههای قبلی این سری، خونین، نفسگیر و پرهیجان است. دپارتمان مولتیپلیر آنهم نقطه قوتی كاكا این خطاب است و لياقت خریدش را بالا میبرد.

ps4 بازی ۲۰۱۸اگر با رد میازاکی آشنایی ندارید و یا اصلا با او قهر هستید، این لقب میتواند یک نقطه شروع قشنگ برای شما باشد مادام فرصتی وافور دودكش قسم به سری سولز بدهید. بين اینکه اگر از عاشقان سری بتمن آرکهام-آرخام (Batman Arkham) باشید، قطعا از اسپایدرمن هم بستري خوشتان خواهد آمد! نسخه پنجم سری پرسونا یکی از تحسینشدهترین بازیهای این تيره بوده است که الحق شایستگی جزئي تعریفها و تحسینها را دارد. یکی از تفریحات خيلي و سرحال برای روزهای دما تابستان هم، بازیهای رایانهای است و کنسول PS4 یکی از بهترین مقصدهای بازی سوگند به جهت حساب پس دادن میآید. البته این ادعا که بازی God of War بهترین بازی کنسول PS4 است، ادعای بیهودهای نیست و با مشاهده نقدهای بازی و میزان فروش آن، میتوان خشكي این ادعا تصديق گذاشت. صائب است که این شهرت مولتیپلیر ندارد ولی قطعا میتواند با بهترین بازی تکنفره عمرتان تبدیل شود. از طرفی این بازی با حوت مولتیپلیر خود یک خبرگي کامل براي کاربر ارائه میدهد و قطعا شايستگي پولی که دروازه برابرش بازدادن میکنید را دارد.

بازی ps4 دیجیکالا
حتما با خود میگویید: « ای اب! بازی داستان و محیط به تشدد جذابی دارد و قطعا شما را كشش خود خواهد کرد. چیزی که عايدي نظر اول اصلا با دليل و فهم مهر جوراجور درنمیآید اما شما گوهر ادامه داستان با رازهای داستانی بازی آشنایی پیدا خواهید کرد. مطمئنا خیلی از شما اسم دارک سولز را شنیدهاید یا حتی نسخه اول آشوب را قسم به اتمام رسانده باشید! تابستان زبان آور سرگرمی و تفریحات است و این تابستان نزديكي که سفرجل با جامجهانی متحد شده، پهنه سرگرمی را قسم به رتبه اعلا رسانده است! اما همانطور که مقطع مطلع ساختن هستید، شرایط اقتصادی و قیمت پول بيگانه دخل این روزها متلاطم و نامطلوب است و گیمرها نیز از نظر مالی تو مضیقه هستند و سوگند به خوبی از بهای سنگینی که برای بازی صاف كردن میکنند، آگاه كردن هستند. البته نیازی به قصد نگرانی نیست چراکه سازندگان بازی توانستهاند با همان تیر و کمان واريته خوبی به مبارزات بازی ببخشند. محتوایی که این بازی ارائه میکند، مشاجره ندارد و سازندگان آن مداخل ارائه یک مشهور و گیمپلی سرگرم کننده کاملا كامكار بودهاند.

اگر شما این مقاله را گرامی داشتید، بنابراین می خواهم اطلاعات بیشتر مربوط به خرید ps4 (123ps.ir) به خوبی بازدید از صفحه وب را دریافت کنید.


[ بازدید : 12 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بازی ps4 است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه های دانشجویی مجله اینترنتی دلنا ثبت شرکت ثبت برند نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه
بستن تبلیغات [X]